Ústecké
Zelenenoviny.cz

Chomutov rozdává občanům kompostéry

25.6.2018 | Chomutov

kompost, zemina, kompostováníChomutov se spolu s okolními obcemi a vesnicemi zapojil do společného projektu a nabízí občanům možnost získat zcela zdarma domácí kompostér. Stačí vyplnit anketní formulář, doručit jej na příslušnou adresu a těšit se na možnost rozumného zpracování bioodpadu.


DSO (Dobrovolný svazek obcí Chomutovsko) realizuje projekt "Chomutovsko - kompostéry pro občany". Město Chomutov, které je také členem tohoto svazku obcí, poskytne, na základě zájmu, občanům zcela zdarma kvalitní domácí kompostér, který bude zakoupen z finančních prostředků EU

Případní zájemci o kompostér musí vyplnit následující dotazník: http://www.chomutov-mesto.cz/cz/chomutovsko-kompostery-pro-obcany. V tomto odkazu lze také získat podrobnější informace.

Formuláře můžete vyplnit také písemně. Budou k dispozici na těchto místech: Městské informační centru (tržnice) a informační servis úřadu ve Zborovské ulici. Vyplněný dotazník doručte na podatelnu úřadu na Zborovské ulici, nebo e-mailem na adresu: podatelna@chomutov-mesto.czs označením „kompostér“.

Redakčně upraveno.

Obrázek převzat z pixabay.com

Zdroj: Kompostér pro "Chomutováky"

 

 

Více informací najdete v rubrikách:    Reklama